درباره کالاآفر

وبسایت کالاآفر، بستری برای تجارت عمده و خرده آنلاین است که تولیدکنندگان سراسر ایران را به صورت مستقیم به خریداران محصولات صنایع مختلف متصل می‌کند.
شرکت نگین اختر گستران انرژی سبز با هدف نوآوری و شکوفایی اقتصاد ملی همراه با ایجاد اشتغال و با کادر نخبه و متعهد در سال 1383 پایه گذاری گردید و با توجه به توانمندی ها و تجربیات پرسنل خود در سال 1395 موفق به اخذ عنوان دانش بنیان گردید و توانست در فاصله زمانی کوتاهی در اسفند 1398 وبسایت فروشگاه اینترنتی کالاآفر را راه اندازی کند.
رونق تولیدملی، رشد و تعالی تولیدکننده ایرانی و آسان سازی خرید عمده و خرده، اهدافی هستند که از همان ابتدا تمامی فعالیت های کالاآفر در جهت محقق کردن آنها انجام شده است.
مدل کسب و کار پلتفرم کالاآفر بر اساس مدل تجارت بین بنگاهی یا B2B (Business to Business) طراحی شده است. مدلی که فروشنده و مشتری در آن از نوع کسب و کار هستند. خریداران عمده و خرده قشر مهم و بزرگی از جامعه را تشکیل می‌دهند. مغازه داران، صاحبان فروشگاه ها، مدرسه ها و آموزشگاه ها، سالن ها، موسسات، شرکت ها و دیگر افراد ... همه و همه تنها بخشی از جامعه خریداران عمده را تشکیل می‌دهند. چیزی که در این مدل اهمیت دارد، بهبود مداوم خدمات فروش برای تولیدکنندگان و خریداران عمده و خرده است. این عمل باعث هرچه ساده تر شدن امر خرید و پیداکردن تولیدکنندگان محصولات ایرانی با بالاترین کیفیت و بدون واسطه می‌گردد.
وب سایت کالاآفر دارای نماد الکترونیک و مجوز رسمی برای فعالیت در حوزه خود می باشد.کالاآفر برای تسهیل خرید مشتریان و برای بالاتر بردن کیفیت کاری خود،بیشترین تلاش را انجام می دهد و همواره تلاش میکند رضایت مشتریان خود را در طول فرایند خرید به دست بیاورد.

Loading...

کمی صبر کنید...